Bezlepkové tartaletky s malinovou náplní 130g

Představujeme vám Celiane bezlepkové tartaletky s malinovou náplní o hmotnosti 130 g – prémiové gurmánské pochoutky z dílny renomovaného francouzského specialisty na bezlepkové potraviny, Celiane Glutenfree. Tyto lahůdky jsou vytvořeny s citem pro tradici a inovaci, a každý kousek je důkazem, že bezlepkové může znamenat i nekonečně lahodné.

Křehké a chrumkavé linecké těsto těchto tartaletek vás uchvátí již prvním soustem. Připravujte se na bohatě plněný zážitek s malinovou náplní, která je tak šťavnatá a aromatická, že při zavření očí ucítíte vůni letních polí plných dozrávajících malin. A vrchol? Rozplývající se malinová glazura, která těmto tartaletkám dodává ten pravý gurmánský lesk.

Nejenže jsou Celiane bezlepkové tartaletky s malinovou náplní půvabem pro vaše chuťové buňky, ale jsou také vyrobeny bez jakýchkoliv živočišných složek, což je zpráva, kterou ocení každý vegán či vegetarián. Ideální doplněk k vaší oblíbené kávě nebo čaji, na okamžiky radosti i smutku, když si prostě zasloužíte něco luxusně dobrého a sladkého.

130 Kč 100 Kč / 100 g
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 402
Bezlepkové tartaletky s malinovou náplní 130g
6936 celiane malinove tartaletky 130g
Bio Vegan

Detailní popis produktu

 

Tartaletky jsou připraveny z kukuřičné mouky a slazeny trstinovým cukrem a karamelovou notou, která se skvěle snoubí s bohatou malinovou náplní a glazurou. Celiane Glutenfree klade důraz na kvalitu a poctivost, což se odráží ve výběru ingrediencí jako jsou ovocné džemy, kousky ovoce, domácí čokoláda, čokoládové hobliny a křupavé kusy zdravých ořechů a semínek.

Díky vyvážené nutriční hodnotě, minimálnímu množství surovin a absence palmového oleje, umělých přísad, príchuti a zbytečných konzervantů, jsou tyto tartaletky nejen chutným, ale i zdravějším výběrem. Všechny suroviny mají jasný původ, včetně UTZ certifikované čokolády, fair trade cukru a vajec z volného výběhu.

Navíc, Celiane myslí na životní prostředí, což dokazuje 100% recyklovatelnými obaly a RSPO certifikovaným palmovým olejem, získávaným udržitelnými metodami. Produkty jsou vyráběny ve Francii a mají AFDIAG certifikát i certifikát bio kvality Agriculture Biologique.

Užijte si kousek Francie s každým soustem těchto exkluzivních bezlepkových tartaletků od Celiane a dopřejte si chuť, která přesahuje očekávání.

Víte co jsou tartaletky? Je to dezert, který pochází z Francie a jeho pojmenování vzniklo zdrobněninou od slova tarte - koláč. Je to košíček z křehkého lineckého těsta plněný ovocem, marmeládou nebo ovocným krémem,  Těsto se často dochucuje karamelem a získává tak lahodnější chuť a texturu.