Gumové bonbóny s chutí červeného vína Merlot 50g. Vinoos

Budete překvapeny jaká reálna je chuť rudého vína Merlot  v bonbónech Vinoos, které jsou bez alkoholu.

Představujeme vám neobyčejný pochoutkový zážitek, který zaručeně okouzlí vaše smysly a obohatí každý váš okamžik – Gumové bonbóny s chutí červeného vína Merlot od Vinoos. Tento jedinečný produkt představuje dokonalou harmonii mezi světem sladkostí a noblesou prvotřídního vína.

S hrdostí vám přinášíme 50 gramů neodolatelného pokušení ve formě gumových bonbónů, které se pyšní rubínově červenou barvou, připomínající samotnou esenci prestižního Merlot. Každý kousek je mistrovským dílem, oplývající fantastickou paletou chutí, kde dominuje svůdnost zralých třešní, hloubka černého ovoce a zemitých tónů, které jsou typické pro toto vyhlášené víno.

Nechejte se unést překvapivým dotekem osvěžující kyselinky na jazyku, která se postupně rozvine v mohutnou a bohatou dochuť, zanechávající v ústech pocit luxusu a plnosti. Gumové bonbóny Merlot od Vinoos jsou více než jen sladkostí – jsou gastronomickým zážitkem, který rozvíjí chuťové buňky a vede k objevování nových dimenzí chutí.

220 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 2
Gumové bonbóny s chutí červeného vína Merlot 50g. Vinoos
Gumové bonbóny s chutí červeného vína Merlot 50g. Vinoos
Vegan bez laktózy

Detailní popis produktu

 Elegantní černé balení dodává těmto bonbónům vzhled, který se hodí k jakékoliv příležitosti. Ať už hledáte originální dárek, který můžete vložit do kapsy a překvapit své blízké, nebo si chcete dopřát malý luxus během dne, tyto gumové bonbóny jsou tou správnou volbou.

A nezapomínejme na jejich vynikající kombinovatelnost – představte si, jak tyto gumové bonbóny rozkošatě doplní vaše sýrové prkénko, přidají nový rozměr k večernímu posezení s přáteli, nebo se stanou těmi nejočekávanějšími hosty na vaší večírku.

Objevte svět, kde se snoubí lahodnost a eleganci – s Gumovými bonbóny s chutí červeného vína Merlot od Vinoos. Vaše chuťové pohárky budou oslaveny a vaše touha po sladkém splněna nevšedním způsobem. Neodoláte-li kouzlu těchto bonbónů, nevadí – vždyť se říká, že nejlepší zážitky jsou ty, kterým se nedá odolat.

Složení (INCI): glucose syrup, cukr, modified starch (wheat, corn, potato), acid: citric acid, latic acid, zeleninový extrakt z černých mrkev, Merlot aroma, vegetable olej (coconut), glazing agent: carnauba wax

Obsah lepku je v minimálnych  hodnotách proto můžeme produkt označit jak bezlepkový (Codex Alimentarius, 41/2009)

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumové bonbóny
Hmotnost: 0.1 kg