Gumové bonbóny s chutí vína Sauvignon Blanc 50g.Vinoos

Představujeme vám unikátní pochoutku, která zpříjemní váš každodenní život i výjimečné okamžiky. Gumové bonbóny Vinoos s chutí vína Sauvignon Blanc jsou mistrovským dílem, které se rodilo ve spolupráci s uznávaným michelinským kuchařem a institutem výzkumu potravin v Nizozemsku. Připravte se na skutečně autentický zážitek, kdy se vám na jazyku rozvine pravá chuť Sauvignon Blanc, ale bez jediného procenta alkoholu.

Tyto lahodné gumové bonbóny jsou víc než jen sladkostí. Jsou symbolem radosti, sdílení a nezapomenutelných okamžiků s blízkými. Vinoos Sauvignon Blanc jsou oslavou smyslů. Objevíte v nich svěží a světlou chuť s vysokou kyselostí a delikátními travnatými tóny, které jsou dokonale vyváženy nuancemi zralého citrusového ovoce, liči a angreštu. Jemný heřmánkový podtón a kořeněný příjemný závěr vás zavedou do světa pravého vinařství.

 

Složení (INCI): Glucose syrup, cukr, modifikovaný starch (corn, pšenice, brambory), citric acid, lactic acid, šťavnatý abundant bílé víno aroma, vegetable olej (coconut), carnauba wax

220 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5
Gumové bonbóny s chutí vína Sauvignon Blanc 50g.Vinoos
Gumové bonbóny s chutí vína Sauvignon Blanc 50g.Vinoos
Vegan bez laktózy

Detailní popis produktu

S Vinoos Sauvignon Blanc si můžete dopřát chuť prvního doušku tohoto oblíbeného vína kdykoli a kdekoli. Ať už jste na cestě, v práci nebo si jen tak užíváte volný večer, tyto bonbóny jsou dokonalým společníkem pro každou příležitost. Jsou hravé, šťavnaté, fenomenální a zároveň luxusní, a to vše bez jakýchkoli výčitek, protože Vinoos jsou veganské, bez laktózy a bez lepku, vyrobené výhradně z přírodních surovin.

Nechejte se pohltit tímto dokonalým spojením smyslů. Vinoos Sauvignon Blanc přinášejí nezapomenutelnou vůni, jemný dotek na jazyku, úžasnou chuť a dlouhotrvající závěr. Vinoos zintenzivňují vnímání vína přeměnou jeho esence do nové, neotřelé podoby gumových bonbonů. Nabídněte si i vy tento gurmánský zážitek a objevte nový rozměr chuti – s Vinoos Sauvignon Blanc

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumové bonbóny
Hmotnost: 0.1 kg